Monday, June 6, 2011     17:19
EurostatybaPasyvus namas Vilniuje #4

Žiedų g. 91

Kaina:Vilniaus raj., Bukiškio k., Žiedų g. 91 PARDUODAMAS puikios kokybės vieno aukšto gyvenamasis namas be vidaus apdailos. Namo statybos pabaiga bus 2017-08-01 , todėl yra puiki galimybė pirkėjui pamatyti statybos procesą ir įvertinti darbų kokybę.

NAMAS:

 • Namas yra A + klasės (Reiškia kad kainos 35€ už viena mėnesį šildymo sezono metu)
 • Užstatymo plotas - 162 kv. m.,
 • Gyvenamas plotas - 119 kv. m.
 • Namas suprojektotas, kad didieji langai išeitų į pietų pusę (tai pasyvių namų reikalavimams), o tai reiškia, kad šidymo sezono metu per langus patenka saulės šilumos daugiau nei prarandama. Taip pat, vienas stogo šlaitas nukreiptas į pietus. Ant jo galima sutalpinti reikalingą kiekį saulės kolektorių ir saulės baterijų.

  PAMATAI:

  Plokštuminiai pamatai, apšiltinti 32 cm storio polistireniniu putplasčiu. Plokštuminiai pamatai, tai vientisa nešanti monolitinė plokštė, įlieta į putplasčio formas, betonas neturi jokio sąlyčio su gruntu. Tokiu būdu išvengiama šalčio tiltų, įšalo bei pamato deformacijų. Plokštuminiai pamatai pastatą laiko visa plokštuma, o ne atskirais segmentais. Pamato varza R=10 - atitinka A++ namo reikalavimus.

  SIENOS:

  Išorinės sienos 20cm bei pertvaros 10cm – iš akyto betono AEROC EcoLight. Namo išorinės sienos apšiltintos 30 cm storio izoliacinė medžiaga iš polistireninio putplastiščio. Sienos varža R=9,8 - atitinka A+ namo reikalavimus.

  STOGAS:

  Plieninė stogo danga Čerpinio tipo. Stogas apšiltintas 50 cm storio polistireninio putplačio. Stogo varža R=12,5 - atitinka A++ namo reikalavimus.

  LANGAI, DURYS:

  Plastikiniai langai ir lauko durys – iš RECHAU GENEO su termomodulio profiliu, skirti pasyviesiems, energiškai efektyviems namams. Šilumos perdavimo koeficentas Uw < 0,8 (W/m2K). 3-jų stiklų paketai, du iš jų dengti selektyvine danga - atitinka A+ namo reikalavimus.Sumontuoti išoriniame šilumos sluoksnyje. Langų angokraščiai apšiltinti 20 mm storio šilumos izoliacijos plokšte XPS. Energijos požiūriu GENEO šiuo metu yra geriausia 86mm langų profilių sistema, siūloma langų sistemų rinkoje. GENEO ypatingumas slypi pažangiausios technologijos medžiagoje RAU-FIPRO. Tai yra pluošto junginių medžiaga, daranti profilį ypatingai stiprų. Įprastai profilio tvirtumui naudojama armuotė pasirinkus GENEO 90% atvejų tampa tiesiog nereikalinga. Tokiu būdu su GENEO pasiekiami geriausi šilumos izoliacijos rodikliai, kadangi šalčio tiltai, atsirandantys naudojant armuotę, tiesiog nebesusidaro. GENEO žymiai viršija netgi Energijos taupymo direktyvos (EnEV) nustatytus reikalavimus. RAU-FIPRO® pluošto junginių medžiaga atskleidė savo galimybes aviacijos pramonėje ir Formulėje 1.

  FASADAS:

  Fasadas – tinkuotas akriliniu dekoratyviniu tinku ant šiltinamojo sluoksnio, taip pat yra fasado detalių iš klinkerio.

  VIDAUS APDAILA:

 • Grindis: ligus betoninis pagrindas ant kurio jau galima klijoti plyteles, kloti parketa arba kitas grindinio dangas.
 • Sienos: netinkuotos.
 • ŠILDYMAS/SANTECHNIKA:

  Name bus išvedžiotas grindinis šildymas, išvedžiota vidaus kanalizacija, šaltas/karštas vanduo. Taip pat yra palikta galimybė pasirinkti patiems šildymo būdą: šildytis geoterminiu šildymu oras-vanduo ir papildomai integruoti sualės baterijas ir saulės kolektorius; sklype, 1,8 m žemės gylije, įrengtas 160m geoterminio konturas skirtas pašyldimui/vesinimui rekuperacines sistemos ir 50m vamždzžio skirto saules pertekliaus numetimui;

  SANDARUMAS:

  Statant arba perkant namus, pastato sandarumas yra vienas pagrindinių prioritetų. Nuo to priklauso, kiek Jums teks mokėti už šildymą žiemą. Sandarus namas yra ekonomiškas ir užtikrina kokybiškas gyvenimo sąlygas. Jei Jūsų namo sienos ar lubos apšiltintos storu šilumos izoliacijos sluoksniu, tačiau nepakankamai užsandarintos, pavyzdžiui, sandūrų vietose, šiluma neišvengiamai paliks namus. Norėdami taupyti šilumą, Jūs turite žinoti, kiek ir kur ji prarandama, tik tada galėsite imtis tikslingų veiksmų stabdant šilumos nutekėjimą. Sandarumas n 50 = 0,6 Vbendras/va Atitinka A++ namo reikalavimams.

  VĖDINIMAS:

  Numatytas vėdinimas patalpose rekuperatorious pagalba, užtikrins šviežų ir švarų orą ištisus metus, bei sumažins šildymo išlaidas, pagerins gyvenimo kokybę. Sklype, 1,8 m žemės gylije, irengtas 150 m geoterminio šilumokaičio konturas, mažinantis išlaidas namo šildymui žiema, ir atliekantis vėsinimo funkcijas vasara. Su gruntinio šilumokaičio pagalba per šildymo sezoną sutaupoma apie nuo 200eur (nenaudojamas elektrinis tenas oro pašiltinimui), o vasara taupoma ant oro vesinimo (sutaupysit ne tik ant vesinimo bet ir brangaus kondicionerio pirkimo). Atitinka pasyvaus namo reikalavimams.

  VIETA IR INFRASTRUKTŪRA:

  Kaina:  Puiki investicija, patraukli kaina Vilniaus mieste.

  Namo planas  Kur randasi:

  Kontaktai

  Direktorius Valerij Vitkovskij
  Mob. tel.: +370 685 23956
  el. paštas: valerij@eurostatyba.com

  Partneriai